top of page

MENÜÜ

Info

ÜLDINFO

  • Festivaliala ja alal asuvad kohvikud avatakse 1 tund enne etenduse/kontserdi algust.

  • Festivali territooriumile ei ole lubatud kaasa võtta sööki ja jooki, lemmikloomi, esemeid, mis võivad ohustada enda ja teiste külastajate elu ja tervist, narkootilisi, psühhotroopseid jm uimastavaid aineid. 

  • Saabuge festivalialale õigeaegselt ning sisenege saali hiljemalt 15 minutit enne etenduse/kontserdi algust. Hilinejaid saali ei lubata. 

  • Etendusele/kontserdile ei ole soovitav kaasa võtta koolieelseid- ja väikelapsi (lapsele tuleb osta pilet).

 

RIIETUS

Ametlikku riietuskoodi festivalil ei ole. Riietuse kui ka jalanõude valikul pidage silmas ilmaolusid ning arvestage, et saalis võib olla jahe.

Pildistamine ja salvestamine: Pildistamine ja salvestamine on etenduse ajal keelatud. Mobiiltelefonid jm nutiseadmed peavad olema etenduse ajal välja lülitatud. 

 

RATASTOOLIKOHAD

Ratastoolis külastajatel palume piletiostu soovi korral åhendust võtta kassa@filharmoonia.ee või telefonil 669 9943.

 

PILETID

Festivali piletid on müügil Birgitta Festivali kodulehel, Piletilevis www.piletilevi.ee ja Tallinna Filharmoonia Mustpeade maja kassas (Pikk tn 26). Info: kassa@filharmoonia.ee või telefonil 669 9943.

Kõige kiirem ja mugavam on tutvuda programmiga ja osta soovitud sündmustele piletid Birgitta festivali kodulehe avalehel: ostmiseks kasuta sündmuse juures olevat nuppu „OSTA PILET“. Piletilevi veebikeskkonnast www.piletilevi.ee piletite ostmiseks kasuta otsingusõna „Birgitta festival“.

 

Festivali ajal on etenduse/kontserdi toimumise päeval tund enne etenduse algust avatud piletikassa  festivalialal, mis asub Pirita kloostri varemete sissepääsuvärava kõrval.

 

NB! Ostetud pileteid tagasi ei osteta ega ümber ei vahetata, v.a kui etendus ei toimu, esineja on muutunud või ostetud pileti kasutustingimused on võrreldes pileti ostmise ajaga oluliselt muutunud. 

 

Festivali korraldajal on õigus teha kavas muudatusi. Hädavajalikest muudatustest annab korraldaja teada oma kodulehel ja muudes võimalikes kanalites ning teeb oma parima, et see info jõuaks kõigi piletiostjateni. Soovitame e-piletit ostes registreerida oma kontaktandmed, et saaksime vajadusel kiiresti edastada info muudatuste osas.

 

TRANSPORT JA PARKIMINE

Soovitame festivalile tulla ühistranspordiga või jalgrattaga (olemas on tasuta jalgrattaparkla). Lähim ühistranspordi peatus on Pirita, kuhu saab bussidega nr 1, 6, 8, 34 ja 38. Lisainformatsiooni ühistranspordi liikluse kohta leiab https://transport.tallinn.ee/. Parkimiseks soovitame kasutada Pirita bussijaama ehk Regati maja taga asuvat parklat või Pirita Selveri parklat, mis asub lühikese jalutuskäigu kaugusel. Kloostriesine parkla on festivali ajal reserveeritud.

bottom of page